Oogjes toe
...
Nederlands | 14-04-2026 | 10 pagina's
9789002284908
Boord boek
Bekijk inkijkexemplaar
13,99
Tekst achterflap
De avond valt, maar iedereen in de tuin is nog wakker.Sluit jij de oogjes van de zon, het blaadje en de vlinder?
Dit speelse boek met schuifjes prikkelt de nieuwsgierigheid van de allerkleinsten.
Beschrijving
De avond valt, maar iedereen in de tuin is nog wakker.Sluit jij de oogjes van de zon, het blaadje en de vlinder?
Dit speelse boek met schuifjes prikkelt de nieuwsgierigheid van de allerkleinsten.
Details
| EAN : | 9789002284908 |
| Uitgever : | Standaard Uitgeverij Strips, Kids, Digits |
| Publicatie datum : | 14-04-2026 |
| Uitvoering : | Boord boek |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 172 mm |
| Breedte : | 171 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 337 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 10 |
| Keywords : | slapen gaan;prentenboeken;kartonboeken;interactieve boeken;schuifboeken |