EAN:  9789046829615
Publicatiedatum:   13-06-2022
Uitvoering:  Hardback
Taal:  Nederlands
Aantal pagina's:  303

  Bestelbaar

Winnaar Duitse Boekhandelsprijs en Spiegel bestseller

Frieder is zestien en moet de hele zomer studeren om niet te blijven zitten. Daarom moet hij bij zijn norse opa logeren terwijl de rest van zijn familie op vakantie gaat. Maar deze zomer gaat niets zoals verwacht. Het is de zomer waarin hij Beate ontmoet bij het zwembad, het meisje in het groene badpak dat zijn hart op hol brengt. De zomer waarin hij voor het eerst begrijpt hoe zijn familie in elkaar zit en voor het eerst geconfronteerd wordt met de betekenis van vriendschap, liefde en verlies. Na deze zomer zal niets meer hetzelfde zijn.
De grote zomer is een lichtend warme en sfeervolle coming-of-age-roman, voor iedereen die zich die ene zomer herinnert waarin hij of zij voor het eerst verliefd werd.
Voor de lezers van Benedict Wells en Benjamin Myers.

'Ontroerende en licht melancholische roman om nog lang over te mijmeren.' ZIN Magazine

Duitse boekhandels kozen De grote zomer als beste boek van 2021:

'Het liefst zou ik al onze planken vol zetten met De grote zomer.' Lesezeichen, Werther
'De grote zomer is mijn nieuwe lievelingsboek. Vooral in deze onrustige tijden is het zo'n weldaad om onder te duiken in deze prachtige roman.' Langenkamp, Lübeck
'Zo ontroerend en meeslepend verteld... een voltreffer!' Hugendubel, München

    EAN: 9789046829615
    Auteur: 
    Uitgever: Park Uitgevers
    Vertaler:  Lucienne Pruijs
    Publicatiedatum:   13-06-2022
    Uitvoering: Hardback
    Taal: Nederlands
    Hoogte: 220 mm
    Breedte: 145 mm
    Dikte: 31 mm
    Gewicht: 471 gr
    Status:  Bestelbaar
    Aantal pagina's: 303
    Keywords:   Ontwikkelingsromans;Romans;Vriendschap;Verliefdheid