Our wives under the sea
Julia Armfield
Engels | 30-03-2023 | 240 pagina's
9781529017250
Paperback / softback
14,95
Tekst achterflap
A haunting and moving novel about love, loss and grief – about what life there is the deep ocean and what happens when we go looking for it.
Beschrijving
A haunting and moving novel about love, loss and grief – about what life there is the deep ocean and what happens when we go looking for it.
Details
| EAN : | 9781529017250 |
| Uitgever : | Palgrave Macmillan |
| Publicatie datum : | 30-03-2023 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 16 mm |
| Gewicht : | 176 gr |
| Status : | Te bestellen |
| Aantal pagina's : | 240 |
| Keywords : | romans;holebiliteratuur;liefde;verlies (emotie);rouwproces;lesbische vrouwen;zee;lgbtqia+-literatuur |
Origineel en fascinerend
Fascinerend en ietwat beklemmend relaas over verlies, loslaten en graag zien.
Leah is onderwateronderzoeker en keert pas na lange tijd terug van een expeditie naar de diepzeebodem. Naast alle ongerustheid over haar onverwacht lange afwezigheid, moet haar partner Miri met lede ogen aanzien hoe Leah na haar terugkeer ook fysiek verandert en mentaal niet helemaal meer aanwezig lijkt te zijn.
Vanuit deze ongewone setting puurt Julia Armfield een originele en fascinerende roman waarin niet de zoektocht naar het waarom centraal staat, maar de vraag hoe Miri moet omgaan met de veranderingen bij haar vrouw en wat die voor haar en hun relatie betekenen. De fysieke veranderingen die Leah ondergaat geven de roman een bevreemdend sfeertje en een ietwat dreigende ondertoon, die Julia Armfield wel naar een ietwat melancholisch en beklijvend slot weet te schrijven.
Knap, origineel en fascinerend, maar als lezer bleef het allemaal nét iets te veel op afstand.