Scheten uit de schoorsteen

het kleine verhaal van klimaatverandering

EAN:  9789025776497
Publicatiedatum:   10-08-2022
Uitvoering:  Hardback
Taal:  Nederlands
Aantal pagina's:  32

  Bestelbaar

Een prentenboek over klimaatverandering? Laat dat maar aan Marc ter Horst over: 'Scheten uit de schoorsteen' beantwoordt alle klimaatvragen op kleuterniveau.

In 'Scheten uit de schoorsteen' legt Marc ter Horst, die inmiddels een autoriteit is op het gebied van de kindernon-fictie, op een luchtige en toegankelijke toon de klimaatverandering uit. Zijn toon is humoristisch en hoopvol, maar zonder de feiten te bagatelliseren. Daarmee is 'Scheten uit de schoorsteen' een verhelderend verhaal over de problemen én oplossingen voor ons klimaat, voor kinderen vanaf 5 jaar.

Marc ter Horst is de auteur van het prijswinnende boek 'Palmen op de Noordpool'. Hij schreef 'Scheten uit de schoorsteen' met de hulp van meteoroloog Peter Kuipers Munneke. Illustrator en prentenboekenmaker Yoko Heiligers combineert in haar illustraties lijntekeningen met collages en creëert zo een vrolijk en kleurrijk kunstwerk. In 2017 won haar boek 'Wauw Pauw' een Vlag en Wimpel.

    EAN: 9789025776497
    Auteur: 
    Uitgever: Gottmer Uitgevers Groep
    Publicatiedatum:   10-08-2022
    Uitvoering: Hardback
    Taal: Nederlands
    Hoogte: 278 mm
    Breedte: 238 mm
    Dikte: 9 mm
    Gewicht: 388 gr
    Status:  Bestelbaar
    Aantal pagina's: 32
    Keywords:   prentenboeken;klimaatveranderingen