12,99
Tekst achterflap
Een speels kartonboek over het lichaam
Kus kus, doet je mond. Stamp stamp, doen je voeten. Maar welk geluid hoort er bij je buik? En bij je billen?
In dit kleurrijke kartonboek komen de namen, geluiden en bewegingen van verschillende lichaamsdelen aan bod. Een vrolijk boek voor de allerkleinsten om je lichaam beter te leren kennen.
Beschrijving
Een speels kartonboek over het lichaam
Kus kus, doet je mond. Stamp stamp, doen je voeten. Maar welk geluid hoort er bij je buik? En bij je billen?
In dit kleurrijke kartonboek komen de namen, geluiden en bewegingen van verschillende lichaamsdelen aan bod. Een vrolijk boek voor de allerkleinsten om je lichaam beter te leren kennen.
Details
| EAN : | 9789045131566 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Vertaler : | Naomi Tieman |
| Publicatie datum : | 04-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 202 mm |
| Breedte : | 161 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 298 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 24 |
| Keywords : | prentenboeken;kartonboeken;menselijk lichaam |