9,95
Tekst achterflap
Een meisje maakt zich klaar om naar bed te gaan. Maar hond wil nog spelen! Als de papa’s een verhaaltje voorlezen, grijpt de hond haar knuffel en loopt weg. Iedereen gaat achter hem aan. Na de jacht is iedereen uitgeput, behalve het meisje. Zij is nu klaarwakker …
Een kartonboekje over een meisje met twee papa’s en een hond. Voor peuters vanaf 1 jaar.
Dit boekje werd geschreven door Lawrence Schimel. Hij won diverse prijzen waaronder de Lambda Literary Award, de Spectrum Award, de Independent Publisher Book Award. Hij woont in Madrid, waar hij naast schrijver ook werkzaam is als literair vertaler.
Elina Braslina, afkomstig uit Letland, illustreerde dit boekje. In Spanje werd ze al meermaals genomineerd en ontving tweemaal de Zelta Ābele Award for Book Design (2014, 2015) en de Jānis Baltvilks Baltic Sea Region Award (2017).
Beschrijving
Een meisje maakt zich klaar om naar bed te gaan. Maar hond wil nog spelen! Als de papa’s een verhaaltje voorlezen, grijpt de hond haar knuffel en loopt weg. Iedereen gaat achter hem aan. Na de jacht is iedereen uitgeput, behalve het meisje. Zij is nu klaarwakker …
Een kartonboekje over een meisje met twee papa’s en een hond. Voor peuters vanaf 1 jaar.
Dit boekje werd geschreven door Lawrence Schimel. Hij won diverse prijzen waaronder de Lambda Literary Award, de Spectrum Award, de Independent Publisher Book Award. Hij woont in Madrid, waar hij naast schrijver ook werkzaam is als literair vertaler.
Elina Braslina, afkomstig uit Letland, illustreerde dit boekje. In Spanje werd ze al meermaals genomineerd en ontving tweemaal de Zelta Ābele Award for Book Design (2014, 2015) en de Jānis Baltvilks Baltic Sea Region Award (2017).
Details
| EAN : | 9789490952273 |
| Uitgever : | Studio Sesam |
| Vertaler : | Johanna Pas |
| Publicatie datum : | 13-12-2018 |
| Uitvoering : | Boord boek |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 150 mm |
| Breedte : | 150 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 151 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 9 |
| Keywords : | prentenboeken;kartonboeken;slapen;regenbooggezinnen |
Huis op stelten! Elke avond opnieuw...
Wanneer het avond wordt, moeten kinderen naar bed, maar honden hebben nog nooit van bedtijd gehoord! Zo laat nog spelen, zorgt voor chaos. Het hele huis – mama's, papa's, broers, zussen, huisdieren,... – staat helemaal in rep en roer. Vermoeiend is dat! 'Bedtijd' is een heel vertrouwd peuterverhaal over wat er nog te gebeuren staat (en wat er altijd misloopt) net voor het slapengaan. Uitgevoerd in karton met pittige prenten die aan houtsneden herinneren. Labels: Diversiteit, Opgroeien, Koesterboek, Baby, Peuter, 2j+, 3j+